Farmaceut v Nemocničnej lekárni

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
1 656,08 EUR/mesiaczákladná hrubá mzda sa navyšuje podľa odpracovaných rokov v ÚZS pre zdravotnícke povolania podľa zákona 578/2004 Z.z. § 80a - § 80b

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej nemocničnej lekárne hľadáme farmaceuta na oddelenie prípravy cytostatík:

- práca na oddelení,

- príprava individuálne pripravovaných liekov na oddelení cytostatík,

- vstupná a výstupná kontrola,

- zadávanie do elektronického systému,

- poradenská činnosť pre kliniky a oddelenia nemocnice

Závodné stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na DDS, skrátená pracovná doba, zvýšený nárok na dovolenku, jubilejné odmeny, príspevky na rekreáciu

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej organizácii. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutická fakulta, odbor farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

- komunikatívne zručnosti

- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosť, dôslednosť

- ochota učiť sa nové nové veci

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4067499  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 656,08 EUR/mesiac