Referent plánu a rozpočtu FTVŠ UK

Fakulta telesnej výchovy a športu UK

Miesto práce
Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
450 - 643 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odborná špecializovaná práca rozpočtovania a financovania
- Práca v systéme štátnej pokladnice
- Spracovanie vnútro-organizačných dokumentov a smerníc pre úsek rozpočtovania a financovania
- Spracovanie analýz a prognóz vývoja príjmov a výdavkov v členení rozpočtovej skladby
- Zverejňovanie zmlúv
- Alternatívne zastupovanie úsekov, cestovné príkazy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

ochota spolupracovať s ľuďmi, dôslednosť, trpezlivosť, ústretovosť

Poslaním Fakulty telesnej výchovy a športu je poskytovať vysokoškolské vzdelávanie prostredníctvom akreditovaných študijných programov a rozvíjať harmonickú osobnosť, vedomosti. múdrosť, dobro a trpezlivosť v človeku, prispievať k rozvoju vedy, kultúry, športu a zdravia pre blaho celej spoločnosti.
Svoje poslanie napĺňa výchovou v duchu hodnôt demokracie, humanizmu, tolerancie, európskej solidarity a vedením študentov k tvorivému, kritickému a k nezávislému mysleniu, k zdravému sebavedomiu a k národnej hrdosti.

Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9
841 69 Bratislava
ID: 2730903   Dátum zverejnenia: 20.9.2016