Referent všeobecnej učtárne

Fakulta telesnej výchovy a športu UK

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiacÚprava platu, prípadne odmeny v závislosti od praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zúčtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, platobných rozkazov, všetkých príjmových dokladov
- spracovanie agendy DPH za podnikateľskú činnosť a vyhotovenie výkazu DPH – mesačne
- vedenie evidencie dodávateľských a odberateľských faktúr v knihe došlých a odoslaných faktúr
- vedenie evidencie platobných rozkazov; likvidácia a zúčtovanie tuzemských cestovných príkazov,
- aktívna práca v systéme SAP Sofia
- spolupráca s rozpočtárkou, fakturantkou
- účtovanie miezd

- flexibilná pracovná doba
- 5 dní dovolenky naviac voči ZP
- príspevok do DDS III. pilier
- stravovanie vo vlastnej jedálni za výhodných podmienok
- možnosť využitia športovísk FTVŠ UK vrátane bazéna
- stabilné pracovné prostredie, príjemný kolektív
- v prípade potreby zabezpečené zaučenie

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich uvedené kritériá.
Platové podmienky budú komunikované osobne v závislosti od skúseností a praxe uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
SAP - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Ochota spolupracovať s ľuďmi, dôslednosť, precíznosť, trpezlivosť, ústretovosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, schopnosť učiť sa nové veci.

Poslaním Fakulty telesnej výchovy a športu je poskytovať vysokoškolské vzdelávanie prostredníctvom akreditovaných študijných programov a rozvíjať harmonickú osobnosť, vedomosti. múdrosť, dobro a trpezlivosť v človeku, prispievať k rozvoju vedy, kultúry, športu a zdravia pre blaho celej spoločnosti.
Svoje poslanie napĺňa výchovou v duchu hodnôt demokracie, humanizmu, tolerancie, európskej solidarity a vedením študentov k tvorivému, kritickému a k nezávislému mysleniu, k zdravému sebavedomiu a k národnej hrdosti.
ID: 2354872  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac