Tajomník fakulty

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Miesto práce
Radlinského 9, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Koncepčná a analytická činnosť pri zabezpečovaní hospodárskeho a správneho chodu vysokej školy​

5 dní dovolenky naviac z Kolektívnej zmluvy, príspevok zamestnávateľa  na DDS vo výške 2% zo zúčtovaného platu, vlastné stravovacie zariadenie, možnosť využitia zamestnaneckej posilňovne, možnosť rekreácie vo vlastnom zariadení vo Vyhniach, odmeny pri životných jubileách, Multisport karta a i. vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy

prihlášku do výberového konania, životopis s prehľadom doterajšej praxe, overené doklady o vzdelaní a aktuálny výpis z registra trestov zasielajte na adresu:
personálne oddelenie FCHPT STU, Radlinského 9, 812 37 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky na riadiacej pozícii vo verejnej správe

Počet rokov praxe

10

komunikatívnosť, kultivovaný prejav, analytické myslenie, schopnosť viesť obchodné rokovania

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4792675  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac