Можливість для людей з України

Pracovník/čka do výroby pečiva

FAJP, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Remeselná pekáreň v Bytči hľadá kolegyne a kolegov do výroby pečiva.

Vašou náplňou práce bude:

  • prípravné práce pri pečení chleba a pečiva
  • tvarovanie výrobkov a práca s cestom
  • príprava a dávkovanie sladkých / slaných náplní a posypov
  • ukladanie výrobkov na plech
  • balenie, krájanie hotových výrobkov
  • dodržiavanie hygienických štandardov a udržiavanie čistoty na pracovisku

Skúsenosti s prácou v pekárni nie sú podmienkou, radi Vás naučíme všetko potrebné. V prípade obojstrannej spokojnosti tiež radi ponúkneme možnosť rýchleho profesionálneho rastu.

  • Máte radi vôňu čerstvo upečeného pečiva? U nás si ho môžete kúpiť za zamestnanecké ceny.
  • Ponúkame prácu  v stabilnej spoločnosti
  • Máte istotu, že práca v odvetví pekárenstva bude vždy potrebná.
  • V prípade potreby Vám radi poskytneme odborné vzdelanie a školenia.
  • Možnosti kariérneho rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zručných a zodpovedných ľudí, ktorí majú chuť pracovať.
Predchádzajúce skúsenosti nie sú podmienkou, všetko sa dá naučiť :-)

Sme stredne veľká spoločnosť spoločnosť (cca 30-40 zamestnancov) venujúca sa najmä klasickej ručnej výrobe pekárenských výrobkov (chlieb, pečivo, sladký program)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Špániková
Tel.: +421915932470
E-mail: poslať životopis
ID: 4813511  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac