Pracovník SBS - priemyselný park Nové Mesto nad Váhom

Fair Facility SK s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5,31 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu - pracovník strážnej služby v priemyselnom areáli v Novom Meste nad Váhom.
Mzda 5,309,- € (2.trieda) v hrubom/ hodina + stravný lístok. Podmienka: preukaz odbornej spôsobilosti a čistý výpis z registra trestov, lekársky posudok podľa zákona o SBS. Práca sa vykonáva na zmeny. Pracovná činnosť je jednoduchá, nenáročná vhodná aj pre invalida, ZŤP alebo znevýhodneného uchádzača. V prípade záujmu ma kontaktujte na 0905 303 053 alebo e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Naša spoločnosť poskytuje komplexné upratovacie a čistiace služby, pre súkromné sektory a subjekty štátnej správy.
Zabezpečujeme fyzické stráženie, vonkajšiu a vnútornú ochranu objektov, preventívnu ochranu objektov, osobnú ochranu 24 hodín denne, výkon stálej strážnej služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4739919  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,31 EUR/hod.