Obchodný manažér / Obchodná manažérka

Fair Credit Slovakia, SE

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardný základný plat + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieme, že ideálny kandidát neexistuje.

No ak si zameraný na výsledky, nemáš problém viesť, riadiť a motivovať tím obchodných zástupcov, urobiť aspoň 15 telefonátov denne a niekoľko stretnutí za deň hľadáme možno práve teba!

Hľadáme nového člena do nášho skvelého tímu a dávame si záležať na tom, aby sa u nás cítil dobre.

Chceme niekoho, kto nemá problém byť prevažnú časť svojej práce v teréne. Návštevy v domácnostiach zákazníkov a obchodných zástupcov budú tvoriť základ jeho práce.

Niekoho, kto bude zodpovedne viesť svoju zverenú oblasť a to najmä rozvoj svojich obchodných zástupcov, ich školenie a aktívne vyhľadávanie nových obchodných zástupcov.

Hľadáme práve teba, lebo si už v predaji niečo dokázal a plnenie plánov za zverenú oblasť je pre teba výzva k tým najlepším výsledkom.

My neustále rastieme, máme jasné ciele a vízie. Prinášame na trh nové produkty, zlepšujeme naše procesy a produkty, pracujeme s najnovšími technológiami a prispôsobujeme sa aktívne trhu.

Náš tím sa skladá z vyše 80 zamestnancov spoločnosti a ty môžeš patriť k nám. Máme 6 pobočiek na Slovensku a hľadáme práve teba do oblasti západného Slovenska alebo Záhoria.

Ak ťa náplň práce vyššie zaujala, máme pre teba ešte viac:

- zázemie silnej, stabilnej spoločnosti
- prácu na trvalý pracovný pomer
- motivujúce finančné ohodnotenie - základná mzda + férové, transparentné bonusy navyše v závislosti od plnenia mesačných plánov
- automobil aj na súkromné účely
- mobilný telefón a Netbook
- pravidelné školenia, teambuildingy a celofiremné akcie
- tím kolegov, ktorí milujú svoju prácu

Ak chceš stabilnú prácu, chceš patriť k najlepším, si skúsený manažér s obchodným zmýšľaním a chceš sa stať súčasťou nášho tímu Fair Credit pošli si svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu: [email protected].

Tvoj životopis starostlivo posúdime, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Naším cieľom je mať na našich pozíciách tých najlepších.

Preto by si mal vynikať aj týmito vlastnosťami a skúsenosťami:

- skúsenosti v odbore, sú pre teba obrovskou výhodou
- si ochotný a schopný učiť sa nové veci a tým sa posúvať dopredu
- chceš pracovať prevažne v teréne a nie sedieť 8 hodín v kancelárii
- máš výborné komunikačné schopnosti
- vieš pracovať samostatne a efektívne
- chceš pracovať s ľuďmi
- máš obchodného ducha
- si tímový hráč

Spoločnosť Fair Credit Slovakia, SE pôsobí na slovenskom trhu od roku 2014. Zaoberá sa poskytovaním krátkodobých spotrebiteľských úverov a úverov pre podnikateľov. Naším hlavným poslaním je byť „férovým“ hráčom na finančnom trhu. Ctíme naše hodnoty, ktorými sú férovosť, transparentnosť a potrebnosť, a rovnaký postoj očakávame od svojich klientov a partnerov. V čele spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE stojí manažment, ktorý má mnohoročné skúsenosti v oblasti financií a obchodu. Našou víziou je byť lídrom na trhu v poskytovaní nebankových krátkodobých úverov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3068365  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardný základný plat + bonusy