Obchodný manažér / Obchodná manažérka pre Senec, Pezinok, Malacky, Holíč a okolie

Fair Credit Slovakia, SE

Senec, Pezinok, Malacky, Holíč, Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Skalica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● viesť, riadiť a motivovať tím obchodných zástupcov
● kontrolovať činnosť obchodných zástupcov
● personálne zodpovedať za zverenú oblasť (nábor, zaškolenie a rozvoj obchodných zástupcov)
● budete mať zodpovednosť za plnenie plánov vo svojej oblasti
● pracovať prevažne v teréne (návštevy v domácnostiach zákazníkov a obchodných zástupcov)

Bonusy
Auto aj na súkromné účely
Mobilný telefón
Netbook
Stravné lístky
Vzdelávacie kurzy, školenia
Firemné akcie

Do nášho tímu hľadáme šikovného Obchodného manažéra / manažérku do týchto lokalít: Senec, Pezinok, Malacky, Holíč a okolie.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite si Váš životopis v slovenskom jazyku na adresu: [email protected].

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Do nášho tímu hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý:
● má pracovné skúsenosti v odbore
● je schopný učiť sa novým veciam
● sa orientuje v teréne a rád komunikuje s ľuďmi
● vie pracovať samostatne a efektívne
● je komunikatívny, iniciatívny, zodpovedný a organizovaný
● má obchodného ducha a motivuje ho/ju práca s ľuďmi
● je tímovým hráčom
● má základné analytické schopnosti
● má platný vodičský preukaz sk. B a aktívne riadi
● s nami vybuduje silný tím v stále rastúcej spoločnosti

Spoločnosť Fair Credit Slovakia, SE pôsobí na slovenskom trhu od roku 2014. Zaoberá sa poskytovaním krátkodobých spotrebiteľských úverov a úverov pre podnikateľov. Naším hlavným poslaním je byť „férovým“ hráčom na finančnom trhu. Ctíme naše hodnoty, ktorými sú férovosť, transparentnosť a potrebnosť, a rovnaký postoj očakávame od svojich klientov a partnerov. V čele spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE stojí manažment, ktorý má mnohoročné skúsenosti v oblasti financií a obchodu. Našou víziou je byť lídrom na trhu v poskytovaní nebankových krátkodobých úverov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2896122  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou