Manažér pre podnikateľské úvery

Fair Credit Slovakia, SE

Mlynské nivy 48, 821 09 Bratislava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Komunikácia s Obchodnými zástupcami v zverenom regióne (Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj a Nitriansky kraj)
● Vyhľadávanie nových Obchodných zástupcov pre Podnikateľský úver
● Zaškoľovanie Obchodných zástupcov na Podnikateľský úver
● Príprava školiacich materiálov pre Obchodných zástupcov, Obchodných manažérov a Oblastných riaditeľov v súvislosti s Podnikateľským úverom
● Porady s Obchodnými zástupcami, ktorí sprostredkúvajú Podnikateľský úver
● Posúdenie žiadostí klientov o Podnikateľský úver
● Kontrola podkladov od Obchodných zástupcov k Podnikateľskému úveru
● Komunikácia so žiadateľmi o Podnikateľský úver
● Komunikácia s klientmi
● Riešenie nedoplatkov v spolupráci s oddelením vymáhania pohľadávok

Auto aj na súkromné účely
Mobilný telefón
Notebook
Stravné lístky
Vzdelávacie kurzy, školenia
Firemné akcie

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite si Váš životopis v slovenskom jazyku na adresu: [email protected].

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý
● je ochotný cestovať a väčšinu pracovného času tráviť v teréne v rámci Bratislavského, Trnavského, Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja
● chce byť pri štarte nového produktu pre podnikateľov a sám sa bude podieľať v spolupráci s ďalšími oddeleniami spoločnosti na rozvoji tohto produktu
● má najmenej dvojročnú prax v oblasti obchodu a vedenia ľudí
● vie pracovať samostatne a efektívne
● je komunikatívny, iniciatívny, zodpovedný a organizovaný
● navrhuje inovatívne riešenia v súvislosti s implementáciou nového produktu pre podnikateľov
● je tímovým hráčom
● má platný vodičský preukaz sk. B
● s nami vybuduje silný tím v stále rastúcej spoločnosti

Spoločnosť Fair Credit Slovakia, SE pôsobí na slovenskom trhu od roku 2014. Zaoberá sa poskytovaním krátkodobých spotrebiteľských úverov a úverov pre podnikateľov. Naším hlavným poslaním je byť „férovým“ hráčom na finančnom trhu. Ctíme naše hodnoty, ktorými sú férovosť, transparentnosť a potrebnosť, a rovnaký postoj očakávame od svojich klientov a partnerov. V čele spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE stojí manažment, ktorý má mnohoročné skúsenosti v oblasti financií a obchodu. Našou víziou je byť lídrom na trhu v poskytovaní nebankových krátkodobých úverov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2881503  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou