Obchodný zástupca / zástupkyňa

Fair Credit Slovakia, SE

Bratislava, Dunajská Streda a okolie, Šamorín a okolie, Veľký Meder a okolie, Bratislavský kraj, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelný kontakt so zákazníkmi v ich domácnostiach za účelom poskytovania pôžičiek
- uzatváranie zmlúv u nových aj súčasných zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi
- získavanie nových zákazníkov

Čo vám môžeme ponúknuť?

- MOTIVAČNÝ PROVÍZNY SYSTÉM (najvyššie provízie medzi nebankovými spoločnosťami)
- žiadne vstupné poplatky
- provízie vyplácané TÝŽDENNE
- individuálnu a aktívnu podporu zo strany spoločnosti a jej manažérov
- bezplatné zaškolenie
- férový prístup a otvorenosť
- možnosť kariérneho rastu
- tablet

Informácie o výberovom konaní

Do nášho tímu hľadáme ľudí ktorí:

- radi pracujú v teréne
- sú komunikatívni
- hľadajú osobný rozvoj s možnosťou rastu
- sú tímovými hráčmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Fair Credit Slovakia, SE pôsobí na slovenskom trhu od roku 2014. Zaoberá sa poskytovaním krátkodobých spotrebiteľských úverov a úverov pre podnikateľov. Naším hlavným poslaním je byť „férovým“ hráčom na finančnom trhu. Ctíme naše hodnoty, ktorými sú férovosť, transparentnosť a potrebnosť, a rovnaký postoj očakávame od svojich klientov a partnerov. V čele spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE stojí manažment, ktorý má mnohoročné skúsenosti v oblasti financií a obchodu. Našou víziou je byť lídrom na trhu v poskytovaní nebankových krátkodobých úverov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2651331  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou