Obchodný zástupca / zástupkyňa pre okres Prievidza

Fair Credit Slovakia, SE

Prievidza, Nováky, Handlová, Lehota pod Vtáčnikom, Bojnice, Oslany, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelný kontakt so zákazníkmi v ich domácnostiach za účelom poskytovania pôžičiek
- uzatváranie zmlúv u nových aj súčasných zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi
- získavanie nových zákazníkov

Čo vám môžeme ponúknuť?

- MOTIVAČNÝ PROVÍZNY SYSTÉM (najvyššie provízie medzi nebankovými spoločnosťami)
- žiadne vstupné poplatky
- provízie vyplácané TÝŽDENNE
- individuálnu a aktívnu podporu zo strany spoločnosti a jej manažérov
- bezplatné zaškolenie
- férový prístup a otvorenosť
- možnosť kariérneho rastu
- tablet

Informácie o výberovom konaní

Do nášho tímu hľadáme ľudí ktorí:

- radi pracujú v teréne
- sú komunikatívni
- hľadajú osobný rozvoj s možnosťou rastu
- sú tímovými hráčmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Fair Credit Slovakia, SE pôsobí na slovenskom trhu od roku 2014. Zaoberá sa poskytovaním krátkodobých spotrebiteľských úverov a úverov pre podnikateľov. Naším hlavným poslaním je byť „férovým“ hráčom na finančnom trhu. Ctíme naše hodnoty, ktorými sú férovosť, transparentnosť a potrebnosť, a rovnaký postoj očakávame od svojich klientov a partnerov. V čele spoločnosti Fair Credit Slovakia, SE stojí manažment, ktorý má mnohoročné skúsenosti v oblasti financií a obchodu. Našou víziou je byť lídrom na trhu v poskytovaní nebankových krátkodobých úverov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2573729  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou