Obchodný zástupca – Spolupráca pre licencovanú spoločnosť

Fair Credit Slovakia, SE

Miesto práce
Bratislava, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Hľadáme šikovných obchodných zástupcov / obchodné zástupkyne pre našu spoločnosť, ktorá je licencovanou spoločnosťou od Národnej banky Slovenska.

Nových obchodných zástupcov / obchodné zástupkyne hľadáme predovšetkým do týchto lokalít:

Bratislava
Dunajská Streda a okolie

Čo u nás budete robiť:

- pravidelný kontakt so zákazníkmi v ich domácnostiach za účelom poskytovania pôžičiek
- uzatváranie zmlúv u nových aj súčasných zákazníkov
- výber splátok u zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi
- získavanie nových zákazníkov

Do nášho tímu hľadáme kolegov/kolegyne, ktorí:

- radi pracujú v teréne
- sú komunikatívni
- hľadajú osobný rozvoj s možnosťou rastu
- sú tímovými hráčmi

Čo vám môžeme ponúknuť?

- MOTIVAČNÝ PROVÍZNY SYSTÉM (najvyššie provízie medzi nebankovými spoločnosťami)
- žiadne vstupné poplatky
- provízie vyplácané TÝŽDENNE
- individuálnu a aktívnu podporu zo strany spoločnosti a jej manažérov
- bezplatné zaškolenie
- férový prístup a otvorenosť
- možnosť kariérneho rastu
- tablet

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 2333971  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.