Obchodný manažér / Obchodná manažérka

Fair Credit International, SE

okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O spoločnosti - Fair Credit Slovakia, SE

Spoločnosť Fair Credit je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním krátkodobých pôžičiek do domácností. Sme spoločnosť, ktorej víziou je byť lídrom na trhu v poskytovaní nebankových pôžičiek. Sme silná, stabilná, česko-slovenská spoločnosť.

Koho hľadáme?

Hľadáme 4 samostatných Obchodných manažérov / Obchodné manažérky pre tieto lokality: Ružomberok a okolie, Dolný Kubín a okolie, Námestovo + Tvrdošín a Poprad. Prosíme všetkých uchádzačov, aby si v žiadosti o pracovnú pozíciu uviedli aj lokalitu o ktorú sa uchádzajú.

Čo u nás budete robiť?

  • viesť, riadiť a motivovať tím obchodných zástupcov
  • kontrolovať činnosť obchodných zástupcov
  • personálne zodpovedať za zverenú oblasť (nábor, zaškolenie a rozvoj obchodných zástupcov)
  • budete mať zodpovednosť za plnenie plánov vo svojej oblasti
  • pracovať prevažne v teréne

Do nášho tímu hľadáme kolegov/kolegyne, ktorí:

  • sú schopní učiť sa novým veciam
  • sa orientujú v teréne a radi komunikujú s ľuďmi
  • vedia pracovať samostatne a efektívne
  • sú komunikatívni, iniciatívni, zodpovední a organizovaní
  • majú obchodného ducha a motivuje ich práca s ľuďmi
  • sú tímovými hráčmi
  • majú základné analytické schopnosti
  • majú platný vodičský preukaz sk. B a aktívne riadia
  • s nami vybudujú silný tím v stále rastúcej spoločnosti

Na čo sa môžete od nás spoľahnúť:

  • kvalitný systém zaškolenia a následná pomoc s ďalším rozvojom
  • aktívnu podporu od nadriadeného
  • férovosť a transparentnosť od vedenia spoločnosti
  • príležitosť k ďalšiemu profesijnému rastu

Typ pracovného a zmluvného vzťahu:

  • pracovná zmluva
  • práca na plný úväzok

Benefity:

  • automobil aj na súkromné účely
  • bonusy / prémie
  • firemné akcie
  • mobilný telefón
  • tablet
  • stravné lístky
  • vzdelávacie kurzy, školenia

Minimálne požadované vzdelanie

  • stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2092548  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.