Specialista podpory informačních systémů

Fair Credit International, SE

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O SPOLEČNOSTI - Fair Credit International

Společnost Fair Credit International, SE, se zabývá poskytováním drobných půjček od 4 000 do 50 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit International, SE, stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leadrem trhu v poskytování nebankovních půjček.

Náplň práce:

Pro expanzi naší společnosti na Slovenskou republiku hledáme specialistu podpory informačních systémů, který bude mít na starosti aplikační správu a podporu uživatelů v rámci SK. Specialista podpory informačních systémů bude součástí IT týmu v ČR a bude dislokován v Bratislavě (první dva měsíce zaškolení v Praze). Pracovní náplní bude zajišťování aplikační podpory uživatelů až 5-ti poboček v rámci SK. Jeho běžné pracovní činnosti budou následující:

  • Poskytovat on-line a telefonickou technickou podporu
  • Řešit chyby systémů, dotazy uživatelů a komunikovat s dodavateli
  • Testovat opravy chyb a nové funkcionality
  • Podílet se na návrhu nových funkcionalit a postupů

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • Znalost AJ - minimálně středně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Nadstandardní uživatelskou znalost používání PC a běžných programů (MS Office)
  • Základní znalost SQL, HTML, CSS, JS
  • Rámcová znalost korporátního prostředí a standardů z pohledu IT
  • Zkušenost na jakékoliv IT pozici – Např. Help Desk pracovník, Tester
  • Samostatnost, flexibilitu, kreativitu, trpělivost, pozitivní přístup
  • Ochotu učit se novým věcem, ale i učit druhé
  • Ochotu cestovat v rámci SK a částečně ČR

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • Motivující platové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod
  • Uplatnění v dynamické a prosperující firmě

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1804824  Dátum zverejnenia: 17.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.