Ručné letovanie plošných spojov (povrchovo montované súčiastky – SMD) – práca vhodná aj pre ženy

FaES PERSONAL München

Miesto práce
München, Nemecko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dosky plošných spojov ručne osádzať povrchovo montovanými súčiastkami (SMD).
Ručné letovanie plošných spojov.
Práca pod mikroskopom alebo lupou.
Optická kontrola dosiek s príslušnou dokumentáciou.

Trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu so všetkými výhodami ako platená dovolenka, zdravotné a sociálne poistenie. Príspevok na ubytovanie.

Ostatné pracovné ponuky na : www.ponukaprace.de.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Montážný podnik

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Vyučený v odbore elektronik alebo podobné vzdelanie alebo viacročná prax v tomto obore.
Veľmi dobré letovacie schopnosti – ručné letovanie.
Znalosti súčiastok a elektronických komponentov.
Skúsenosti s optickou kontrolou súčiastok, elektronických komponentov a plošných spojov.
Skúsenosti s počítačom a technickou dokumentáciou.
Ochotu pracovať na smeny.
Vodičský preukaz a vlastné auto výhodou / niekde podmienkou.
Znalosti nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.
Presnosť, spolahlivosť a priateľské vystupovanie voči zákazníkom, kolegom a nadriadeným je absolútna samozrejmosť.

FaES Personal München je jednou z najznamejších personálnych spoločností pre slovenských uchádzačov o prácu v Mníchove a Bavorsku.

Ako čestný partner ponúkame veľmi dobrú spoluprácu, osobnú podporu počas trvania pracovného pomeru v našej spoločnosti a u našich zákazníkov a spravodlivú odmenu za prácu.

Ako spoľahlivý zamestnávateľ ponúkame reálne platy, nemeckú pracovnú zmluvu a všetky výhody trvalého pracovného pomeru. Bez akýchkoľvek poplatkov, vopred a ani následne.

Voľné pracovné pozície ponúkame hlavne v Mníchove a Bavorsku. Naši pracovníci Vám zabezpečia asistenčné služby a kompletný servis.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2009245  Dátum zverejnenia: 10.2.2015