Zdravotné sestry - nemocnica Mníchov

FaES Personal München

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZDRAVOTNÉ SESTRY (aj čerstvé absolventky) do mníchovskej nemocnice - trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu so všetkými výhodami ako platená dovolenka, zdravotné a sociálne poistenie.

Našou a zároveň aj Vašou výhodou oproti ostatným je náš priamy a osobný kontakt so zdravotníckým zariadením v Mníchove. Náš najbližší osobný termín na personálnom odelení nemocnice je 20.11.2014.

Podmienky prijatia do zamestnania : ukončené vzdelanie zdravotníckeho zamerania a znalosti nemeckého jazyka komunikátívne (minimálne B1)

Rotkreuzplatz Krankenhaus München

NA ROZDIEĽ OD BEŽNEJ PRAXE NA SLOVENSKU NEVYBERÁME ŽIADNE POPLATKY AKÉHOKOĽVEK DRUHU VOPRED ANI NÁSLEDNE !!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

nemocnica v Mníchove

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

FaES Personal München je nemecká personálna spoločnosť so sídlom v Mníchove. Našim zameraním je už dlhé roky nábor slovenských záujemcov o prácu v Nemecku.
ID: 1913575  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou