Elektrikár - Mníchov

FaES PERSONAL München

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnáme na nemeckú pracovnú zmluvu kvalifikovaných elektrikárov s praxou a slušnou nemčinou.

Nemecká pracovná zmluva so všetkými výhodami ako sociálne poistenie, dovolenka a pod. Zamestnanecké istoty veľkej nemeckej spoločnosti.

Ostatné pracovné ponuky FaES Personal München nájdete na : www.ponukaprace.de

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Priamy zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vyucený v obore ako elektrikár.
Skúsenosti v danej oblasti.
Vodicský preukaz a vlastné auto výhodou.
Flexibilnost a telesnú zdatnost.
Znalosti nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni nakolko sa jedná o samostatnú prácu s nemeckými kolegami.
Presnost, spolahlivost a priatelské vystupovanie voci zákazníkom, kolegom a nadriadeným je absolútna samozrejmost.Iné výhody

FaES Personal München je jednou z najznamejších personálnych spoločností pre slovenských uchádzačov o prácu v Mníchove a Bavorsku.

Ako čestný partner ponúkame veľmi dobrú spoluprácu, osobnú podporu počas trvania pracovného pomeru v našej spoločnosti a u našich zákazníkov a spravodlivú odmenu za prácu.

Ako spoľahlivý zamestnávateľ ponúkame reálne platy, nemeckú pracovnú zmluvu a všetky výhody trvalého pracovného pomeru. Bez akýchkoľvek poplatkov, vopred a ani následne.

Voľné pracovné pozície ponúkame hlavne v Mníchove a Bavorsku. Naši pracovníci Vám zabezpečia asistenčné služby a kompletný servis.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1703216  Dátum zverejnenia: 29.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou