Obchodný zástupca/Sales representative pre región TN, DS, PD, PP

Hanes Executive Search

okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Poprad
Termín nástupu
01.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich klientov
- akvizícia nových klientov
- plnenie obchodného plánu v zverenom regióne
- spracovanie a správa zmluvnej dokumentácie
- hľadanie obchodných príležitostí u nových, ako aj u existujúcich zákazníkov
- poskytovanie informácií o produktoch
- tvorba ponúk na základe potrieb zákazníkov

HPP, základný plat, atraktívny bonusový systém, služobné vozidlo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient je jeden z lídrov v segmente leasingových produktov na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme niekoľkých kandidátov, ktorí majú na vysokej úrovni:
- starostlivosť o klientov v B2B segmente
- akvizície klientov
- všeobecnú finančnú gramotnosť
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- snahu presadiť sa v konkurenčnom prostredí

Hanes Executive Search je slovenská headhuntingová spoločnosť a pomáha svojim klientom s obsadzovaním voľných pracovných pozícií. Kandidátom ponúka komplexnú starostlivosť a pomoc pri hľadaní najvhodnejšej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2858492  Dátum zverejnenia: 19.12.2016