Asistent predaja - Dizajnérska značka factory WTF?! v predajni v Bory Mall

factory WTF s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-komunikácia so zákazníkom, predvádzanie tovaru zákazníkovi počas obsluhy, poskytovanie informácii o tovare
-práca s pokladňou PC /vystavovanie dokladov o predaji, vykonávanie rezervácií tovaru pre zákazníkov, evidencia predajov a tržieb/
-príjem hotovostnej a bezhotovostnej platby od zákazníkov
-vklad hotovosti za hotovostné platby na bankový účet spoločnosti
-zodpovedanie za hotovosť v pokladni a tovar na základe kolektívnej hmotnej zodpovednosti
-príjem tovaru od dodávateľov /kontrola množstva tovaru podľa dodacieho listu, ocenenie tovaru cenovkou, oalarmovanie tovaru ochrannou etiketou/
-zabezpečovanie ochrany tovaru pred krádežou a znehodnotením
-uskladnenie tovaru v sklade a vystavenie tovaru na predajnej ploche, čistenie tovaru od prachu a bežných nečistôt, aranžovanie výkladov a plôch určených na prezentáciu tovaru
-príjem reklamácií od zákazníkov /vypísanie reklamačného lístka a postúpenie riešenia reklamácie manažérovi/majiteľovi predajne/
-čistenie predajnej plochy, kabínok a skladu na konci pracovnej smeny/povysávanie a umytie dlážky/ a starostlivosť o čistotu v predajni/utieranie prachu a umývanie nábytku na predajnej ploche/
-podieľanie sa na pravidelných inventúrach tovaru na prevádzke
-dodržiavanie interných predpisov, dodržiavanie smerníc BOZP

Práca pre Slovenskú značku oblečenia
Mladý kolektív
Kariérny postup
Módne prehliadky
Stretávanie sa s Českými a Slovenskými športovcami, spevákmi a pod..

Informácie o výberovom konaní

Prosíme taktiež o zaslanie fotografie.
Prosíme o prihlásenie len vážnych a serióznych záujemcov o pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborna komunikácia
Proklientský prístup
Chuť pracovať
Zodpovednosť
Zaujímavý výzor
Cit pre módu

Slovenská dizajnérska značka oblečenia a doplnkov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3068112  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750