Personálny konzultant/špecialista

FACTCOOL, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská 2866/9, Trenčín
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti spojené s výberom zamestnancov na požadované pracovné pozície
Tvorba a zabezpečovanie externej a internej inzercie voľných pracovných miest
Realizácia výberových konaní, pohovorov
Interné poradenstvo pre manažérov v oblasti inzercie, výberov zamestnancov a adaptácie nových zamestnancov
Komunikácia s externým prostredím (školy, úrady práce)
Vyhľadávanie nových zdrojov náboru
Aktívna podpora pri tvorbe a realizácii projektov v oblasti ľudských zdrojov- zabezpečovanie
pracovnoprávnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru
- kontrola podkladov k pracovným zmluvám, dohodám vykonávaných mimo pracovného pomeru ako aj príprava ukončení pracovného pomeru,
- zodpovednosť za komplexnosť a aktuálnosť dokumentov,
- príprava interných štatistík a reportov

- práca v profesionálnom a rýchle rastúcom medzinárodnom tíme
- nepretržité vzdelávanie a rozvoj Vašich zručností
- stabilnú a dlhodobú prácu
- zázemie úspešnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve

Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalny manžment,ekonómia, psychológia, sociológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti personalistiky minimálne 2 roky
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Prevádzkovateľ viacerých medzinárodných internetových obchodov s ponukou športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.
Pôsobíme na trhu od r.2011 za toto obdobie sme získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EU. Z dôvodu expanzie a rozširovania hľadáme nových kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FACTCOOL s.r.o.
Veľkomoravská 2866/9
91105 Trenčín
ID: 2824103   Dátum zverejnenia: 23.11.2016