Marketingový špecialista pre Google Ads platená stáž

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Ľudovíta Stárka 2870, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem o marketing, rad(a) generuješ nové nápady a chceš spolupracovať na zaujímavých kampaniach v oblasti fashion? Potom si na správnom mieste!

Do nášho marketingového tímu v Trenčíne prijmeme šikovného marketingového nadšenca, ktorý sa chce v tejto oblasti naučiť pracovať a rásť. Preto neváhaj a pošli CV so svojimi skúsenosťami, prípadne pripoj motivačný list, prečo chceš využiť túto príležitosť.
Naše oddelenie pracuje s najmodernejšími technológiami, a preto je u nás rozhodne priestor pre rozvoj.

Aká bude náplň práce?
- nahrávanie reklamných bannerov do kampaní
- pridávanie kľúčových slov
- vylepšovanie kvality reklám
- navrhovanie a vytváranie reklamných kampaní v Google Ads
- práca s Google Ads editorom.

- príjemná atmosféra v priateľskom kolektíve
- flexibilná pracovná doba
- občerstvenie na pracovisku
- priestor na rast a učenie sa nových vecí
- pravidelné cally s VIP tímom podpory z Googlu
- nákupy cez náš e-shop za zvýhodnené ceny
- možnosť home office

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať nášmu profilu.
Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, online marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akého človeka hľadáme?
- očakávame tvoj záujem učiť sa všetko v oblasti PPC reklám
- očakávame tvoj čas a správny drive nováčika
- mal/mala by si mať proaktívny prístup a ochotu na sebe pracovať
- mal/mala by si byť tímovým hráčom a mať zmysel pre detail
- mal/mala by si mať analytické myslenie.

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 4777376  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.