Konštruktér / Design Engineer - Tooling / Prípravky (Ref. č.: KST124)

FACC Solutions s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Centrum, Bratislava, Rakúsko
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: 09,10,11/2012
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
a) vypracovanie plánov, kresieb a dizajnu podľa strojárskych špecifikácií za pomoci softvéru UNIGRAPHICS - NX alebo CATIA V5
b) vypracovanie náčrtov, schém, plánov, detailov a výkresov zostáv
c)inžinierske práce v oblasti výskumu, konštrukcie, dizajnu a vývoja komponentov alebo toolingu
d)poskytovanie konštruktérskej a dizajnérskej podpory pre komplexné inžinierske projekty vrátane produktov, častí, komponentov alebo častí hlavných projektov,
e)previerky inžinierskych nákresov, analýza dizajnu a získavanie informácií za účelom dokončenia kresieb, plánov alebo dizajnov; detailná kresba alebo inžinierske špecifikácie za účelom stanovenia rozmerov, váženia alebo zamerania.
f)zhromažďovanie všetkých potrebných informácií za účelom vytvorenia konečného dizajnu, podpora pri navrhovaní prototypov alebo modifikácií existujúcich produktov alebo vybavenia
g) konštrukčné prace - 2D a 3D v programe UNIGRAPHICS NX alebo CATIA V5
h) podpora pri realizácií projektu - designu naradia/foriem - tooling
Iné výhody
Firemne školenie v zahraničí so zameraním na problematiku vývoja a výroby kompozitných dielov pre letecky priemysel.
Moderne pracovne prostredie.
Stabilita a dlhodobosť pracovného pomeru.
13.Plat po 3 rokoch vo firme.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
Technické - Strojárstvo
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
CATIA - základy
NX - základy
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

FACC Solutions s.r.o je samostatná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou kompozitných dielov a celkov pre letecký priemysel. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej FACC AG pôsobiacej celosvetovo od roku 1989. Najväčšími odberateľmi našich výrobkov sú spoločnosti Boeing, Airbus, Bombardier, Embraer, Suchoj, Comac.

Die FACC AG ist eines der weltweit führenden Unternehmen in Design, Entwicklung und Fertigung von fortschrittlichen Faserverbundkomponenten und -systemen für die Luftfahrtindustrie. Die Produktpalette reicht von Strukturbauteilen an Rumpf und Tragflächen über Triebwerkskomponenten bis hin zu kompletten Passagierkabinen für zivile Verkehrsflugzeuge, Business Jets und Hubschrauber. FACC produziert für alle großen Flugzeughersteller wie Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, COMAC und Sukhoi sowie Triebwerkhersteller und Sublieferanten der Flugzeughersteller.

FACC AG is one of the world's leading companies in the design, development and production of advanced fiber reinforced composite components and systems for the aviation industry. Their range of products reaches from structural components for the fuselage and wings to engine components to complete passenger cabins for passenger planes and helicopters. FACC is a supplier to all large aircraft manufacturers such as Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, Sukhoi, and COMAC as well as for engine manufacturers and sub-suppliers of manufacturers.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Strojársky priemysel
Informácie o výberovom konaní
Vaše CV v:
- Slovenskom a Anglickom jazyku
alebo
- Slovenskom a Nemeckom jazyku

zasielajte na uvedenú emailovú adresu. Na základe poskytnutých údajov Vás budeme kontaktovať.
Heydukova 12-14 Zobraziť na mape
811 08 Bratislava
ID: 1015361   Dátum zverejnenia: 17.8.2012
Lokalita: Bratislava, Rakúsko
Spoločnosť: FACC Solutions s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke