Archivár/kuriér

F.M. Servis s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova, Petržalka
Termín nástupu
august 2021
850 EUR/mesiacMzda je celkovou mzdou počas skúšobnej doby. Jej navýšenie možné po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vodič dodávky do 3,5 tony.
• Závozník.
• Balenie šanónov do krabíc v priestoroch klientov.
• Nakladanie a vykladanie krabíc (cca 20 kg bremená).
• Manipulácia s rudlou, paletovým vozíkom a motorovým vozíkom (nie VZV).
• Preprava prevažne v rámci Bratislavy, sporadicky ostatné Slovensko.
• Práca so sprievodnou dokumentáciou (prepravné listy, iné).
• Fyzická práca v archíve (bremená prevažne do 20 kg).
• Pomoc pri manipulácii s bremenami nad 20 kg.
• Administratívne práce.
• Iné pomocné práce v archíve.

Malý kolektív.
Stravné v hodnote 4,50 eur.
Teambuildingové aktivity.

Hľadáme tímového kolegu s chuťou pracovať, ktorému nerobí problém kombinácia práce kuriéra a fyzickej alebo pomocnej administratívnej práce v archíve. Nejedná sa iba o prácu kuriéra (celodenný pobyt v aute). Nutná skúsenosť s riadením dodávky aspoň 3 mesiace, aktívny vodič a počítačová gramotnosť.
Uvedená mzda je celkovou hrubou mzdou počas skúšobnej doby. Po skúšobnej dobe možné zvýšenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 mesiace

• bezúhonnosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• zmysel pre orientáciu
• chuť pracovať
• samostatnosť, ale aj schopnosť tímovej spolupráce
• organizačné a komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
• predchádzajúce skúsenosti s jazdou na dodávke a doručovaním

F. M. Servis je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti spracovania a správy registratúrnych záznamov (správa registratúry, príjem a spracovanie záznamov, úschova záznamov, skartovacie služby). Naše služby dlhodobo využívajú slovenské firmy i spoločnosti s európskou a celosvetovou pôsobnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2990125  Dátum zverejnenia: 10.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac