Rozpočtár, prípravár stavieb

F K L stavebná, spol. s r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 21, 956 11 Ludanice, okres Topolčany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava stavieb pred realizáciou - HSV, PSV, TZB, HMG
Spracovanie podkladov pre prípravu stavieb - limitka materiálov, limitka profesií, limitka strojov
Príprava rozpočtov a cenových ponúk
Organizácia a kontrola dodržiavania kvality technologických postupov a ekonomiky stavieb
Spracovanie výkazu výmer z projektovej dokumentácie
Vypracovanie rozpočtov a spracovanie kalkulácií rozpočtových položiek stavebných a montážnych prác
Spracovanie cenových ponúk pri verejnom obstarávaní – skúsenosť s tvorbou súťaží
Podávanie, vyhodnocovanie a spracovanie cenových ponúk od subdodávateľov, vypracovanie databázy subdodávateľov
Prerokovávanie cien s investormi a subdodávateľmi, čítanie PD a uplatňovanie optimalizačných variantov technických a technologických postupov pri oceňovaní a pri rokovaniach s projektantom
Komunikácia so stavbyvedúcim, zabezpečovanie materiálového vybavenia stavby – vzájomná spolupráca

Služobný mobil
Práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Štrukturovaný životopis posielajte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax v príprave a riadení stavebných zákaziek - HSV, PSV, TZB
Prax pri príprave rozpočtov a cenových ponúk, spracovania limitky materiálu, limitky profesií a strojov
Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii
Samostatnosť a nápaditosť
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Flexibilita a komunikatívnosť

F K L stavebná, spol. s r. o., je dynamická spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou, pôsobiaca na trhu od roku 1991. Zameriava sa developerskú činnosť, ktorá zahŕňa realizáciu stavieb od prípravy pozemkov, projektu až po kolaudáciu; výstavbu nových budov, rekonštrukcie historických budov a fasád; rekonštrukcie a výstavbu bytov, bazénov, športových areálov. V roku 2011 spoločnosť získali Čestné uznanie od Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR za zodpovedné podnikanie a výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť SR. Hlavným cieľom je kvalita, spoľahlivosť a spokojnosť pre klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1863728  Dátum zverejnenia: 9.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou