Prípravar stavieb

F K L a brat, spol. s r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
10.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oceňovanie stavebných prác a príprava cenových ponúk v SW "CENKROS plus"
- vyhotovenie VV na základe obhliadky stavby alebo DP
- technická kontrola projektovej dokumentácie
- zhotovenie harmonogramov výstavby
- zhotovenie nákladových kalkulácií stavieb
- priebežná analýza a vyhodnocovanie projektu a jeho rentabilita
- príprava a zabezpečenie stavieb - vyhľadávanie dodávateľov prác a materiálov
- preštudovanie projektovej dokumentácie pridelenej stavby,
- kontrola výkazu výmer, spracovanie výkazu výmer,
- vypracovanie cenovej ponuky vo firemnom štandarde,
- participácia na príprave realizovaných projektov,
- vedenie agendy pridelených projektov (čerpania, subdodávatelia atď.),
- kompletizácia podkladov k odovzdaniu ukončených projektov,
- komunikácia s investorom

- stabilná, perspektívna a rozvíjajúca sa spoločnosť;
- odborný a osobnostný rozvoj;

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
CENKROS plus - pokročilý

Vodičský preukaz

B

F K L a brat, spol. s r.o. je dynamická spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou pôsobiaca na trhu od roku 1991. Zameriava sa developerskú činnosť, ktorá zahŕňa realizáciu stavieb od prípravy pozemkov, projektu až po kolaudáciu; výstavbu nových budov a rekonštrukcie; rekonštrukcie historických budov a fasád; rekonštrukcie a výstavbu bazénov; výstavbu bytov; výstavbu športových areálov; zatepľovanie budov; výmeny okien ako aj komplexné stavebné práce murárske; maliarske a natieračské; pokrývačské; podlahárske; obkladačské; elektroinštalačné; vodoinštalačné; plynoinštalačné. V roku 2011 sme získali Čestné uznanie od Ministerstva hospodárstva Slovenskej Republiky a Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky za zodpovedné podnikanie a výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť SR. Hlavným cieľom je kvalita, spoľahlivosť a spokojnosť pre klientov.
Sme držiteľmi certifikátu integrovaného manažérstva kvality (ISO 9001, ISO 14001 aj OHSAS 18001). Aktuálne máme obchodné zastúpenie v mestách Topoľčany a Žilina.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Hviezdoslavova 21
956 11 Ludanice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1480386   Dátum zverejnenia: 20.9.2016