Montér-údržbár

F&H Tools s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo Vašej pozícii ste zodpovedný za údržbové práce na našich CNC strojoch a operačných systémoch. Taktiež patrí k Vašej náplni práce odstránenie porúch na vybaveniach.

- každé dva týždne možnosť jazdiť za rodinou
- príjemné ubytovanie / izba je daná bezplatne k dispozícii
- veľmi dobré platové podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je stredne veľká firma v bavorskej oblasti. Pre firmu je charakteristická veľmi vysoká kvalita technológie náradia pre strojný priemysel vyvážajúca do celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselný mechanik, mechatronik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- niekoľkoročné pracovné skúsenosti v oblasti údržby alebo montáže strojov
- vysoká remeselnícka zručnosť a zodpovedné pracovné konanie
- nadpriemerná ochota pripravenosti a zmysel pre zodpovednosť
- samostatné pracovné myslenie a nasadenie zamerané na výsledky

F&H Tools s.r.o. pôsobí spolu s LABUR Personal GmbH ako poskytovateľ personálnych služieb. Spolu sa špecializujú na strojárstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2076267  Dátum zverejnenia: 24.3.2017