Pracovník na obsluhu strojov - brúsič, sústružník, frézar

F&H Tools s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
piebežne
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie, obsluhovanie a monitorovanie viacerých moderných CNC-riadených brúsiacich, sústružníckych a frézovacích strojov
- výroba vysoko precíznych výrobkov pomocou výrobných nákresov
- samostatná kontrola kvality pomocou manuálnych meradiel

- mzda porovnateľná s nemeckými platmi
- možnosť ďalšej prémie za kvalitu a výkon
- dovolenkový a vianočný príspevok
- poukážka na pohonné hmoty
- ubytovanie v Nemecku je k dispozícii
- možnosť pendlovania medzi Nemeckom a Slovenskom v pravidelnom rytme

Kompletné podklady (životopis vrátane fotografie, výučný list resp. vysvedčenie a výpis z registra trestov) posielajte spolu s údajom možného termínu nástupu na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš zákazník je stredne veľká a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť so sídlom v blízkosti Augsburgu pri Mníchove v Nemecku. Spoločnosť je svetový líder v rôznych oblastiach a vyniká vysokým nárokom na kvalitu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojnícka oblasť

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- znalosť v obsluhovaní a nastavovaní brúsiacich, frézovacích strojov a strojov na sústruženie
- výrazný zmysel pre precíznosť a vysoké vedomie pre kvalitu
- remeselnícka a technická zručnosť
- pripravenosť pracovať na smeny

F&H Tools s.r.o. pôsobí spolu s LABUR Personal GmbH ako poskytovateľ personálnych služieb. Spolu sa špecializujú na strojárstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2070747  Dátum zverejnenia: 20.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac