Hľadáme pomocného barmana / barman

F&B Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí do reštaurácie na promenáde v Eurovea galéria.
Prosím o zaslanie životopisov len tých, kto má skúsenosti alebo je vyučený a zvláda aj stresové situácie a veľa práce. Bližšie info pri osobných pohovoroch. Vaše Cv prosím posielať aj s FOTKOU. Velmi dobre platobne podmienky a pracovne benefity.Moznosť parkovania priamo pri mieste výkonu práce.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádačov.

Na osobné stretnutie budú pozvaní len vyhovujúci uchádzači. Prosím posielať životopisy s FOTO..dakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

šikovný, úslužný, milý, zručný, kreatívny, zodpovedný, flexibilný...

Reštaurácia na promenáde v Eurovea Galéria..

Adresa spoločnosti

F&B Slovakia sro
Ostredková 4
821 02 Bratislava
ID: 1637007   Dátum zverejnenia: 28.11.2016