Administratívna pracovníčka(pracovník), módny design

EZRA Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Bárdošova 2/A, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne činnosti,
asistent,
komunikácia a vybavovanie klientov;

Odmeny pre zamestnanca

Spoločnosť EZRA Bratislava, výrobca pánskych oblekov, košieľ a tašiek na mieru, hľadá nového kolegu(kolegyňu) do svojho tímu. Náplňou práce je najmä starostlivosť o zákazníkov, t.j. branie mier na obleky/košele, poradenstvo pri výbere látok a i., administratívne práce. Predošlá prax v oblasti je výhodou, nie je však podmienkou, úspešný uchádač bude odborne zaškolený.

Hlavným predpokladom pre výkon tejto práce je záujem o módu a prehľad o súčasných trenodoch v oblasti pánskej módy. Ideálny kandidát je komunikatívny, s príjemným vystupovaním a skúsenosťami v oblasti práce s ľuďmi.

Ponúkame pútavú prácu v zaujímavej oblasti, v príjemnom prostredí našej novej predajne v priestoroch hotela Carlton, časovú flexibilitu a motivujúce finančné ohodnotenie.

Svoj životopis, prípadne (krátky) motivačný list môžete posielať na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zaslaním svojho životopisu zároveň vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosťou EZRA Bratislava, s.r.o. v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom na veľký záujem si vyhradzujeme právo na osobný pohovor prizvať iba vybraných kandidátov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o módu

dochvíľnosť
komunikatívnosť
flexibilita
promptnosť
dôslednosť
zodpovednosť

Predaj oblekov, košieľ a kožených tašiek na mieru,
administratívna činnosť;

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2276884  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 950 EUR/mesiac