Manažér gastronomickej prevádzky

EZARE, s.r.o. v likvidácii

Miesto práce
Štefánikova trieda 61, okres Nitra
Termín nástupu
07/2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného manažéra/manažérku do prevádzok rýchleho občerstvenia Don Papa´s Pizza & Kolibka a Grillhouse v OC Galéria Mlyny Nitra.

Náplň práce:

- zodpovednosť za plynulý chod prevádzky
- evidencia mesačných reportov a podkladov pre finančné oddelenie
- príprava podkladov k inventúre, spracovanie a vyhodnotenie inventúry
- komunikácia s dodávateľmi a objednávanie tovaru
- práca s pokladňou, kódovanie položiek
- personálna agenda, vedenie osobných pohovorov s budúcimi zamestnancami
- zodpovednosť za zavedenie a dodržiavanie princípov HACCP
- komunikácia so zákazníkmi - riešenie reklamácii, sťažností
- spolupráca s marketingovým manažérom- podpora predaja značky spoločnosti
- propagácia firmy navonok
- motivácia zamestnancov

Ponúkame:
- prácu v spoločnosti s dlhou pôsobnosťou na gastronomickom trhu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- prácu v mladom dynamickom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké stravovanie
- možnosť sebarealizácie

Poprosíme zasielať životopisy s motivačným listom v slovenskom jazyku.

Podmienka zaslať fotografiu v rámci životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

EZARE s.r.o. je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-food reštaurácií na Slovensku so svojimi už 140 zamestnancami. V súčastnosti prevádzkujeme 15 prevádzok v piatich mestách na Slovensku (v Nitre, Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave, Trnave a Trenčíne) a neustále expandujeme do nových lokalít.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2114261  Dátum zverejnenia: 6.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore