Projektový manažér stavby a inžinieringu

EZ group, s. r. o.

Miesto práce
Starorímska 2, Rusovce - mestská časť, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie inžinierskej činnosti na projektoch spoločnosti (príprava a finalizácia projektovej dokumentácie, vybavovanie jednotlivých vyjadrení pre územné povolenia a stavebné povolenia, zabezpečovanie kolaudačných konaní)
- práca so stavebným rozpočtom a úzka spolupráca so stavbyvedúcim pri realizácií stavieb a hlavným projektovým manažérom
- príprava jednoduchých podaní, vyjadrení, žiadostí potrebných pri realizácií stavby, ale aj pred jej začatím
- komunikácia s orgánmi verejnej správy
- realitná agenda - evidencia záujemcov o kúpu bytov, komunikácia s nimi, obhliadky na stavbe so záujemcami, odborné poradenstvo a konzultácie technických vlastností stavby a možností ich úprav
- riešenie klientských zmien, spracovávanie dokumentácie pre klientov, konzultovanie a komunikácia klientských zmien s hlavným projektovým manažérom a stavbyvedúcim (prípravná aj realizačná fáza)
- riešenie zmien v projektovej dokumentácii
- riešenie reklamačných závad
- pravidelné reporty o stave zverených úloh
- administratívna agenda - požadovaná zručnosť s PC

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej developerskej spoločnosti
- príjemné a bezkonfliktné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- priestor pre samostatnú prácu
- možnosť rýchleho finančného a odborného rastu

Prosíme uchádzačov, aby spoločne so žiadosťou o prijatie do zamestnania zaslali svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, požadovaný plat, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov ( prípadne fotografiu ). Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť s ponukou účasti vo výberovom konaní iba vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SketchUp - základy
Adobe Photoshop - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť, time-management, rozhodnosť, flexibilita, analytické myslenie, nekonfliktnosť
- schopnosť odolávať stresu
- vysoká úroveň písomného a ústneho prejavu
- negociačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie, profesionalita v komunikácii
- diskrétnosť, dodržiavanie etických princípov a lojalita
- aktívne samoštúdium a ochota na sebe pracovať
- štandardné počítačové zručnosti
- schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie
- systematickosť pri riešení úloh
- schopnosť dobrej komunikácie s klientami a subdodávateľmi
- vlastná iniciatíva
- ochota zašpiniť si ruky

Materská spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov, pričom vytvára sieť samostatných spoločností, ktoré sa špecializujú na konkrétne činnosti za účelom poskytnutia kompletného servisu pre klientov, ale hlavne pre vlastné projekty.

Za týmto účelom boli doteraz vytvorené spoločnosti:
EZ development
EZ studio
EZ finance
EZ relax
EZ bee
Real Market Development - účelovo zriadená spoločnosť na realizáciu projektu Zelený domov vo Vrbovom
West park - Záhorská Bystrica - účelovo zriadená spoločnosť na realizáciu projektu Zelený domov v Bratislave.

Hlavné ťažisko spoločnosti je v súčasnosti najmä príprava a realizácia developerských projektov. Naše aktivity zahŕňajú široké portfólio činností od nájdenia developerského zámeru cez jeho prípravu, výstavbu nehnuteľností až po predaj konečným klientom. V súčasnosti sme ukončili 2 projekty v Bratislave – Rusovce (www.ga3.sk) a pripravujeme ďalšie developerské zámery v najmä v Bratislave, ale aj v Piešťanoch, pričom v súčastnosti realizujeme projekt vo Vrbovom pri Piešťanoch (www.zelenydomov.sk), ale aj v Záhorskej Bystrici (www.westpark.sk).

V našom tíme sa orientujeme na schopných, ambicióznych ľudí, ktorí majú elán, disponujú samostatným rozhodovaním a zvládajú multifunkčné procesy a vedia niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia, pričom na druhej strane vieme pre nich zabezpečiť nadštandardné ohodnotenie a príjemné pracovné prostredie v mladom tíme ľudí bez zbytočných formalít.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Starorímska 2
851 10 Bratislava - Rusovce

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1508749   Dátum zverejnenia: 13.7.2017