Obchodný manažér

EZ-ELEKTROSYSTÉMY Trading, s.r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho komunikatívneho človeka so zmyslom pre obchodovanie, ktorý bude mať na starosti akvizičnú činnosť - aktívne vyhľadávanie zákaziek, vedenie obchodných rokovaní, komunikáciu s existujúcimi zákazníkmi.

gastro lístky, osobné ohodnotenie, provízny systém, služobné auto

Na pohovor prosím priniesť platné osvedčenia zo školení, platné osvedčenia s paragrafmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme aktívneho človeka s vysokými ambíciami a obchodným duchom. Nutná je znalosť nemeckého jazyka na úrovni aktívnej komunikácie, taktiež vzdelanie a prax v elektrotechnickom odbore a výborné znalosti elektrotechnickej výkresovej dokumentácie.

Naša spoločnosť sa venuje elektro montážnym prácam v priemysle a energetike, výrobe rozvádzačov, revíziám a skúškam elektrických zariadení, údržbe a rekonštrukcií atómových elektrární, biznis centier, taktiež dodávame a poskytujeme montáž zabezpečovacích zariadení, požiarnych signalizácii, prístupových systémov , výroba germicídnych sterilizátorov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2896163  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme na pohovore