Učiteľ/ka v súkromnom detskom centre

EZ bee, s.r.o.

Miesto práce
Starorímska 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s deťmi
-kreatívna a výchovno-vzdelávacia činnosť
-športové aktivity
-besiedky
-posedenia s rodičmi

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis s fotografiou na e-mail: [email protected].

V e-maile prosím uveďte:
1/ v krátkosti prečo sa o danú pozíciu uchádzate a prečo by ste práve Vy mali byť vhodným kandidátom na obsadzovanú pozíciu,
2/ finančné očakávania výšky príjmu,
3/ súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v nasledovnom znení: „Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti EZ bee, s.r.o., so sídlom Starorímska 2, 851 10 Bratislava, podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.“

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Zároveň ďakujeme za Váš prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-samostatnosť,
-zodpovednosť za správnosť a úplnosť úkonov vo svojom odbore,
-analytické myslenie, schopnosť jasnej interpretácie záverov,
-efektivita, precíznosť, zodpovednosť a flexibilita,
-odolnosť voči stresovým situáciám,
-empatia,
-zodpovednosť,
-dobrý vzťah k deťom

Súkromné detské centrum EZ Bee je zariadenie s celoročnou prevádzkou, ktoré sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí v Rusovciach. Naše zariadenie je skôr rodinného typu pre 20 deti od 2 do 6 rokov, pričom našim hlavným cieľom je dosiahnuť optimálnu úroveň pripravenosti na vstup do ZŠ a zabezpečiť plnohodnotnú pripravenosť dieťaťa na začlenenie do spoločenského života so všetkými potrebnými návykmi.
Malá skupinka detí nám umožňuje dôrazný individuálny prístup a možnosť odhaľovať talent, komunikačné schopnosti a jeho prirodzený vývin už od útleho veku detí. Snažíme sa deti viesť ku kamarátskym vzťahom, k ohľaduplnosti a k vzájomnému porozumeniu.
Keďže v dnešnej dobe takmer všetko smeruje k technológiám a z toho plynúceho zanedbávania kvalitných životných návykov ako je hlavne šport, strava, ale aj umelecko-kultúrne žitie, rozhodli sme sa, že naše detské centrum výrazne zameriame práve na tieto 3 dôležité oblasti života a budeme sa snažiť deti už odmalička viesť k týmto hodnotám, aby sme pomohli vytvoriť u nich silnejšie návyky pre tieto aktivity.
Našim symbolom je včielka a zvolili sme si ju podľa najdôležitejších vlastností, ktoré by sme chceli u detí rozvíjať a to pracovitosť, usilovnosť a aktivitu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2599223  Dátum zverejnenia: 8.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou