Hľadáme oftalmologičku / oftalmológa

eyekido s. r. o.

Miesto práce
Pradiareň 1900, Cvernovka, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2024
3 000 - 4 500 EUR/mesiacNa mzde sa radi dohodneme podľa tvojich skúsenosti od 3000-4500 € (pre TPP).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyštudovaného odborníka, ktorému nechýba ľudskosť a empatia v práci s deťmi. Za sebou máš už minimálne rok oftalmologickej praxe a so štrbinovou lampou si dôverne rozumieš. Vo svojej brandži sa cítiš komfortne, no zaujímaš sa aj o jej presah do optiky či ortoptiky.

Čo bude tvojou úlohou?

Pod záštitou budeš mať poskytovanie liečebno preventívnej zdravotnej starostlivosti v našej detskej očnej ambulancii:

● Preventívne a komplexné vyšetrenia detského zraku (očné pozadie, zraková ostrosť, vnútroočný tlak) pomocou najmodernejších oftalmologických prístrojov (štrbinová lampa, OCT, perimeter, pentacam).
● Komunikácia s detskými pacientmi a ich rodičmi.
● Spolupráca a komunikácia s optometristom, ortoptistom a očným optikom (manažment progresívnej myopie v spolupráci s optometristom, vyhodnocovanie ortoptických statusov a nastavenie ortopticko-pleoptických cvičení v spolupráci s ortoptistom).
● Okrem toho pôjde denne aj o odborné poradenstvo a prácu s POS systémom.
● Z času na čas za tebou príde aj niekto z marketingu po radu alebo návrhy na zlepšenia.

Čo ponúkame?

● Nekorporát: Keď sa ti niečo nebude páčiť alebo budeš mať návrh na zlepšenie, prosto to povieš a my si ťa radi vypočujeme. A potom s tým aj niečo spravíme.

● Otvorenosť novým veciam: Ak ťa pri práci niečo špeciálne chytí za srdce, dáme ti možnosť sa v tom realizovať.

● Možnosť rásť: Radi robíme veci najlepšie ako sa len dá. Ak to cítiš rovnako, bude sa ti u nás páčiť.

● Pohodu: Čaká ťa plochá firemná štruktúra a úplne pohodová atmosféra.

● Rozhľad: Účasť na najväčších optických veľtrhoch v Európe a na vzdelávacích podujatiach.

● Nové okuliare v pravidelných intervaloch. Obuvníkov syn neostane bosý.

● Firemné benefity v podobe na akej sa dohodneme. Ak je niečo, čo robíš rád/rada, radi ťa podporíme.

● Teambuildingy, knižnica plná kníh z rôznych profesijných a osobnostných oblastí, kvalitná káva, každý mesiac tímové meetingy s pizzou (alebo iným jedlom), oslavy narodenín a pod.

● Môžeš si vybrať, či chceš byť full time zamestnanec na TPP alebo živnosť.

Napíš nám niečo pekné o sebe a tiež prečo by si chcel/a u nás pracovať. Pokojne pridaj link na tvoje sociálne siete či blog, ktorý si vedieš len tak zo zábavy . Prosto čokoľvek, aby sme si ťa vedeli lepšie predstaviť.

V prípade záujmu vyplň prosím dotazník priamo na našej webstránke:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Oftalmológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Napíš nám ak si:

● Vyštudovaný lekár/ka, s oftalmologickou praxou minimálne jeden rok.
● Máš skúsenosť v práci so štrbinovou lampou, vyšetrením pomocou OCT a Pentacamu.
● Rád/a pracuješ s deťmi, si trpezlivý/á a pripravený/á reagovať na rôzne situácie počas vyšetrenia.
● Uvítame ak máš v oftalmológii atestáciu.
● Si dôsledný/á, samostatný/á, rýchlo sa učíš.
● Máš rád/a ľudí a spokojný pacient je pre teba alfou a omegou.
● Nemáš problém prijať spätnú väzbu, ani ju dávať iným.
● Nebojíš sa vyjadriť k rôznym témam a posúvať tak eyekido aj seba ďalej.
● Máš rád/a výzvy a nebojíš sa vystúpiť z komfortnej zóny.
● Pracuješ s počítačom.
● Komunikácia v angličtine je výhodou.

Sme moderné detské očné centrum. Vznikli sme preto, aby sa všetky decká naučili brániť pred zlým zrakom. Za vznikom eyekida stoja Dano Grigar z optiky ZITA a Milo Sulek z očného štúdia Visum.

Poď s nami vytvoriť to najkrajšie a najpríjemnejšie očné centrum, kam budú rodičia a deti radi chodiť.

● Čo robíme?
Chránime deti pred zlým zrakom. Je to dôležitá misia. Hlavne dnes, keď sa každý deň pozerajú do obrazoviek. Na jednom mieste robíme diagnostiku, komplexné vyšetrenia, očné cvičenia a ponúkame kvalitné a štýlové okuliare.

● Čím sa líšime od ostatných?
Najlepšie ochránime detské oči, keď sa na ne pozeráme z každej strany. Preto v našom detskom očnom centre eyekido sedia na jednom mieste detský oftalmológ, optometrista, ortoptista a optik. Vďaka ich tímovej spolupráci je o zrak detí dobre postarané. Veríme, že kvalitné vyšetrenie a včasná prevencia sú základ.

● Kde budeme sídliť?
V moderných priestoroch Pradiarne 1900 chceme vytvoriť naozaj príjemné miesto na prácu s najkvalitnejšími prístrojmi. Chceme, aby sa deti cítili ako v svojom prirodzenom prostredí a z vyšetrenia nemali strach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778338  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac