Senior konzultant – IT forenzní technologie

EY

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti z IT forenziku a pojem e-Discovery ti není cizí?
Nebojíš se zodpovědnosti za svěřenou část vyšetřování a vedení juniorních konzultantů?

Přidej se k nám do forenzních služeb!

Náplň práce:

► Budeš součástí zkušeného týmu vyšetřovatelů
► Budeš používat moderní forenzní technologie a databáze, pomocí kterých dokážeme pro naše klienty efektivně objasňovat případy podvodů, např. zpronevěr, manipulací výběrových řízení nebo úvěrových či pojistných podvodů
► Budeš analyzovat data a následně své výsledky prezentovat a vizualizovat tak, aby byly snadno srozumitelné pro tým i klienty
► Povedeš tým při zajišťování, zpracování a analýze dat z počítačů, smartphonů, backup serverů, atd.
► Budeš se podílet se na vývoji nových služeb v oblasti datových analýz, eDiscovery, IT forensics
► Budeš se neustále vzdělávat v rámci EY ČR i v zahraničí

Co je pro nás důležité:

► Zájem o nové trendy v IT
► Vysokoškolské vzdělání v oblasti IT, případně matematiky, ekonomie či statistiky
► Minimálně 2 roky zkušeností z oblasti IT forezniku, vyšetřování nebo zpracování datových analýz
► Znalost práce s daty – SQL, MS Excel, MS Access
► Velmi dobrá znalost českého/slovenského a anglického jazyka
► Chuť cestovat, komunikovat a být v kontaktu s lidmi
► Chuť neustále se učit novým věcem
► Pečlivost a smysl pro detail

Co nás zaujme:

► Pokročilá znalost EnCase, Nuix, Relativity, FTK
► Znalost SAS, R, atp.
► Znalost základů programování – VBA, Python, Ruby, Java, C, atd.
► Zkušenost s vizualizačně analytickými nástroji např. Tableau či Spotfire
► Znalost počítačových sítí, operačních systémů
► Zkušenosti ze zahraničí
► Znalost dalšího světového či středoevropského jazyka

Co nabízíme:

► Výjimečné kariérní příležitosti a podmínky pro rychlý profesní růst
► Práci v kolektivu mladých lidí, kteří si dokáží společně užít jak práci, tak čas mimo kancelář
► Nadstandardní finanční ohodnocení a bohaté zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru
► Komplexní školicí program
► Možnost podílet se na zaučování nových členů týmu, rozvoji interních metodik, zavádění nových technologií
► Zajímavé projekty v Česku i zahraničí
► 6 týdnů dovolené
► iPhone
► Moderní pracovní prostředí v centru Prahy
► Kontrakt na dobu neurčitou
► Termín nástupu: ihned

► Zajímá tě víc? Podívej se na náš web: www.cestasey.cz

CustomerCategory

cc6

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2990199  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.