Junior konzultant v oddělení auditu - Praha

EY

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je pro tebe důležité mít možnost se realizovat a odcházet každý den z práce s vědomím, že ses naučil/a něco nového?
Zajímá tě, co ovlivňuje nejen finanční rozhodování firem a jaké situace v byznysu řeší lokální start-upy přes středně velké firmy až po velké mezinárodní korporace?

Přidej se k nám do auditu!

Náplň práce:

► Budeš od začátku jednat s profesionály v rámci firmy i na straně klienta a samostatně s nimi řešit svěřené úkoly
► Nahlédneš do komplexních interních procesů a pochopíš fungování firmem z různých odvětví
► Naučíš se auditní metodologii a mezinárodní standardy
► Naučíš se používat naše nejaktuálnější globální data analytics nástroje, díky kterým děláme audit rychle, moderně a prakticky pro klienta
► Budeš zpracovávat a analyzovat velké objemy dat, vysvětlovat vývoj firemních transakcí a formulovat závěry v souladu s auditní metodologií
►Budeš se neustále vzdělávat, jak v rámci EY doma i v zahraničí, tak prostřednictvím mezinárodně uznávané kvalifikace ACCA

Co je pro nás důležité:

► Velmi dobrá znalost českého/slovenského a anglického jazyka (další jazyky jsou výhodou)
► Chuť komunikovat a být v kontaktu s lidmi
► Schopnost zamyslet se nad problémem a samostatně navrhnout řešení
► Chuť neustále se učit novým věcem
► Vysokoškolské vzdělání ukončené titulem Mgr. nebo Ing. (absolutorium v roce 2015 až 2017) není při nástupu podmínkou
► Předchozí zkušenost doma nebo v zahraničí, ať už studijní nebo pracovní je výhodou
► Znalost práce s počítačem (MS Office)
► ŘP skupiny B je velkou výhodou

Co nabízíme:

► Výjimečné kariérní příležitosti a podmínky pro rychlý profesní růst
► Práci v kolektivu mladých lidí, kteří si dokáží společně užít jak práci, tak čas mimo kancelář
► Placené studijní volno v rámci zvyšování profesní kvalifikace (mezinárodní profesní kvalifikace ACCA)
► Nadstandardní finanční ohodnocení a bohaté zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru
► 6 týdnů dovolené
► iPhone
► Kontrakt na dobu neurčitou
► Termín nástupu: srpen 2017

CustomerCategory

cc1

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2952007  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.