Asistent auditora - plný úvazek - Praha, Brno

EY

Místo práce
Brno, Praha, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši kancelář v Praze a Brně hledáme zájemce o pozici asistenta v divizi auditu.
Budete se podílet na provádění externích a interních auditů a předinvestičních nebo forenzních prověrek, na vyšetřování podvodů či na řízení podnikatelských, technologických a bezpečnostních rizik našich klientů

Koho hledáme:

Hledáme ambiciózní uchazeče s tvůrčím myšlením, kteří mají elán do života a pro naplnění svých snů jsou ochotni udělat maximum.

Co požadujeme:

► Vysokoškolské vzdělání ukončené titulem Mgr. nebo Ing. (absolutorium v roce 2014 až 2016); ekonomický obor není podmínkou.
► Velmi dobrou znalost českého/slovenského a anglického jazyka.
► Analytické schopnosti a logické myšlení.
► Ctižádostivost, cílevědomost a schopnost týmové spolupráce.
► Ochotu neustále se vzdělávat.
► Znalost práce s počítačem (MS Windows, internet).
► Znalost dalšího světového jazyka a zkušenosti ze studijního nebo pracovního pobytu v zahraničí jsou výhodou.

Co nabízíme:

► Komplexní školicí program zaměřený na oblast účetnictví a jeho vedení, na provádění auditů a na český daňový systém.
► Výjimečné kariérní příležitosti a podmínky pro profesní růst.
► Nadstandardní finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody.

Nástup:

► Srpen 2016.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2615446  Dátum zverejnenia: 20.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.