Можливість для людей з України
Logo Extreme Computers

Pracovná príležitosť pre IT technika - pridaj sa k nášmu tím

Extreme Computers

Miesto práce
Štefánikova 208/7, Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 800 EUR/mesiacMzda je tvorená zo základu a odmien podľa vykonaných servisných úkonov. Na základe skúsenosti uchádzača sa vieme dohodnúť aj na vyššej mzde.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná príležitosť pre IT technika - pridaj sa k nášmu tím!

Hľadáme IT technika, ktorý sa pripojí k našej rastúcej firme. Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • Opravy mobilných telefónov
  • Diagnostika a oprava IT zariadení
  • Inštalácia operačných systémov a aplikácii
  • Upgradovanie HW, reinštalácia a konfigurovanie SW
  • Ďalšie typické úlohy pre pozíciu IT technika

Typický deň na pracovnej pozícii IT technika zahŕňa:

  • Príjem zákazníkov s poškodenými zariadeniami
  • Diagnostiku zariadení a následnú opravu
  • Komunikáciu s kolegami a zákazníkmi

Pracovná doba pre pozíciu IT technika je typicky 8 hodín denne. Naša firma tiež ponúka flexibilný pracovný čas, aby sme sa mohli prispôsobiť potrebám našich zákazníkov.

  • Získaj motivujúce finančné ohodnotenie a benefity vrátane odmien z predaja a ohodnotenia podľa výkonov.
  • Zabezpeč si stabilné dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer.
  • Prehĺb svoje znalosti a zručnosti prostredníctvom zaškolenia a neustáleho vzdelávania sa v obore.
  • Pracuj s najnovšími technológiami v mladom kolektíve.
  • Zapoj sa do pravidelných teambuildingových podujatí s dobrým jedlom a zábavou ;).
  • Získaj príležitosť pre osobný a profesijný rast a rozvoj v dynamickom a inovatívnom pracovnom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

- životopisy prosím posielajte na email
- na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti v IT technikách
  • Schopnosť samostatne sa vzdelávať
  • Kreativita a lojálnosť
  • Slušné a reprezentatívne vystupovanie
  • Skúsenosti s operačnými systémami Windows a Linux
  • Skúsenosti s konfiguráciou a správou hardvéru a softvéru
  • Ústretový a tímový prístup k práci
  • Schopnosť riešiť problémy a nájsť efektívne riešenia

Obchodná spoločnosť zameraná na predaj a servis výpočtovej techniky a služieb

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 2981994  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac