Lektor krúžkov pre deti - dlhodobá brigáda

Extraordinary s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
5-10€ na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uprednostňujeme kandidátov o stabilnú, dlhodobú a pravidelnú spoluprácu v poobedných hodinách od pondelka do piatku.

Náplňou je práca s deťmi, schopnosť vedieť ich pozitívne motivovať, zaujať a inšpirovať,
vedieť s nimi efektívne komunikovať a užiť si s nimi kopec zábavy. Nie je to ľahká práca a nie je vhodná pre každého. Na druhej strane je to inšpiratívna práca, kde sa veľa naučíte a za ktorú získate okrem finančnej odmeny aj dobrý pocit, že robíte niečo pre lepšiu budúcnosť detí.

Zdarma vás vyškolíme a pripravíme na výučbu. Vybavíme vás našou vlastnou metodikou a materiálmi k výučbe. Poskytneme vám zázemie silnej vzdelávacej spoločnosti, ktorá organizuje záujmové krúžky pre deti na mnohých ZŠ a MŠ v Bratislave.

- stabilná zaujímavá práca s deťmi
- odborné školenia a podpora
- vlastná metodika a knihy
- spoločné akcie
- získanie cennej praxe s prácou s deťmi
- možnosť pozitívne meniť budúcnosť detí

Svoj životopis spolu s motivačným listom (prečo chcete pracovať v našej spoločnosti) posielajte na adresu:
lektori@kruzkyvskole.eu
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogika, telesná výchova, medicína, prírodné vedy, angličtina

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť s prácou s deťmi
- odbornosť vo svojom predmete
- nápaditosť, zodpovednosť, trestnú bezúhonnosť, prirodzenú autoritu a príjemný prístup k deťom

V prípade že nespĺňate tieto požiadavky, tak nám prosím neposielajte svoje CV.

OZ Krúžky v škole organizuje záujmové krúžky pre deti na základných a materských školách. Našim poslaním je poskytnúť deťom zmysluplné a zábavné trávenie času po vyučovaní, našou prioritou je ich spokojnosť. V ponuke máme vyše 20 rôznych krúžkov, spolupracujeme s vyše 60-timi ZŠ a MŠ v Bratislave a okolí, v Pezinku, Senci, Slovenskom a Chorvátskom Grobe.

Viac info nájdete na:
www.kruzkyvskole.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

OZ Krúžky v škole
Miletičova 16
821 08 Bratislava
ID: 2393024   Dátum zverejnenia: 3.10.2016