Reagujte bez životopisu

Vodič MKD skupiny C+E

EXTOS - European Express Transport Organisation s.r.o.

Místo práce
Na Stráni 1644, Moravská Třebová 1-Předměstí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme zavedená firma z Moravské Třebové (na trhu od roku 2006). Jezdíme pravidelné přepravy, převážně mezi Německem, BNL a Itálií, auta se nedostanou do Čech, k autům se dopravuje našimi osobními automobily.

- Systémové přepravy převážně se skříňovými návěsy
- Jste řidič skupiny C+E na MKD a budete jezdit turnusové služby
- Mezinárodní doprava po celé EU, převážně Německo, Benelux a Itálie
- Neučástníte se vykládky, ani nakládky při přepravě
- K dispozici německy a anglicky hovořící dispečink, který je neustále k ruce
- Průměrná pracovní doba podle Vašich preferencí
- Přepravy přes noc pro expresní přepravce FEDEX a DHL
- Pauzy a zázemí u zákazníka, nemusíte se trápit s hledáním parkoviště

Požadujeme:

– Řidičský průkaz C+E, Profesní průkaz, bezúhonnost

– Zdravotní způsobilost pro práce řidiče

– Nabíráme i bez praxe, řidiče si zaškolíme. Hledáme i řidiče na občasný záskok.

CO ZA TO DOSTANU?
a. Za turnus 14 dní práce + 1 týden volno (7 dní volno 8. den odpoledne odjezd do práce): Jednoduché točky se skříňovými návěsy, průměrná pracovní doba je max. 140h měsíčně, neúčastníte se nakládky ani vykládky. Hrubá mzda 25.700,-CZK, čistý výdělek včetně diet cca. 44.000,- až 48.000,-CZK/měsíc

b. Za turnusy 14 dní práce + 2 týdny volno (14 dní volno a 15. den odpoledne odjezd do práce): Stejná práce jako turnusy 14+7. Noční jízdy se skříňovým návěsem, průměrná pracovní doba max. 100h měsíčně. Hrubá mzda 18.300,-CZK, čistý výdělek včetně diet cca.35.000 až 37.000,-CZK/měsíc

c. Za turnusy 21 dní práce a 1 týden volno (7dní volno 8. den odpoledne odjezd do práce):Stejná práce jako turnusy 14+7. Noční jízdy se skříňovým návěsem. Průměrná pracovní doba je 140h měsíčně.Hrubá mzda 28.750,-CZK, čistý výdělek včetně diet cca. 53.000,- až 55.000,-CZK/měsíc

volejte pondělí až pátek do 17:00: +420739261443

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Karsten Sachs
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4835840  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc