Řidič

EXTOS - European Express Transport Organisation s.r.o.

Místo práce
Moravská Třebová, Okres Svitavy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavedená firma z Moravské Třebové hledá vhodné uchazeče na pozici řidič MKD. Jezdíme stálé točky mezi Německem, BNL a Itálií, auta se nedostanou do Čech, k autům se dopravuje našema osobákama. V tuto chvíli potřebujeme obsadit dvě místa.

- Hledáme na stálou přepravu mezi Itálií a Německem řidiče na turnusy 3 týdny práce + 1 týden volna. Stálé Auto, odpočinky a víkendy na Hotelu. Čistý výdělek 36500,- až 40000,-

- Dále hledáme řidiče na turnusy 14dní práce + 1 týden volno, stálé přepravy mezi D-NL. Čistý výdělek 33500,- až 37000,-

Je možné jsi domluvit i individuální turnusy, pokud by někdo chtěl na delší turnusy. Platy se skládají z 17500,- Hrubá mzda + Diety. Jsme dceřiná společnost německé firmy a dohromady máme 180 tažných jednotek, www.group4transport.de Peníze včas a pravidelně.

Požadujeme:

- Řidický průkaz C+E

- Profesní průkaz

- bezúhonost

- Zdravotní způsobilost pro práce řidiče

nabíráme i bez praxe, řidiče si zaškolíme. Jde o jednoduché stálé točky které se furt opakují.

Hledáme i lidi na občasný záskok.

Práce je vhodná i pro lidi z Prahy a středočeského kraje, není potřeba dojíždět do Moravské Třebové, v Praze nabereme.

volejte Pondělí až Pátek do 17:00 na: +420 739261443

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2156745  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.