Řidič MKD

EXTOS - European Express Transport Organisation s.r.o.

Místo práce
Moravská Třebová, Slovenská republika, Okres Svitavy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavedená firma z Moravské Třebové hledá vhodné uchazeče na pozici řidič MKD. Jezdíme stálé točky mezi Německem, BNL a Itálií, auta se nedostanou do Čech. V tuto chvíli potřebujeme obsadit dvě místa.

- Hledáme na stálou přepravu mezi Itálií a Německem řidiče na turnusy 3+1. Stálé Auto víkendy na Hotelu. Čistý výdělek 35000,- až 38000,-
- Dále hledáme řidiče na turnusy 14+1, různé stálé přepravy. Čistý výdělek 31000,- až 35000,-

Platy se skládají z 15000,- Hrubá mzda + Diety 40,-€ den. Jsme dceřiná společnost německé firmy a dohromady máme 180 tažných jednotek, www.group4transport.de Peníze včas a pravidelně.

volejte Pondělí až
Pátek do 17:00 na: +420 739261443

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2105731  Dátum zverejnenia: 11.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.