Technik/čka BOZP, PO, OŽP i pro absolventy (mzda 18–25 000 Kč) Ostrava

BOZP+ s. r. o.

Miesto práce
Ostrava, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
18 000 - 25 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete získat praxi a stát se odborníkem v oboru BOZP, PO nebo OŽP?
Chcete práci z domova (homeoffice)?
Chcete kariéru a pravidelný mzdový růst?
Chcete 13. plat a dostat odměnu wellness víkend pro dva?
Chcete pomáhat klientům a usnadnit jim podnikání?
Staňte se i Vy součástí našeho týmu Extéria a odstartujte svou kariéru u nás! Hledáme právě Vás!
Hledáme nového kolegu/kolegyni i bez praxe na prestižní pozici Technik/čka bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí. www.proabsolventy.exteria.cz

Jaká bude náplň Vaší práce?

Očekáváme, že budete další pozitivní, usměvavý člověk do našeho týmu
Jsme přátelští a potrpíme si na dobrý kolektiv
Týmový duch nám není cizí
Pokud se chcete realizovat a rozvíjet svůj obor a stát se odborníkem, pomůžeme Vám
Jak školit zaměstnance v BOZP, PO a OŽP, vyhledávat rizika na pracovišti, provádět audit a prověrku BOZP, PO nebo OŽP, to vše Vás už naučíme.

Zamestnanecké výhody, benefity

Co Vám nabídneme?
Hlavní pracovní poměr – HPP
Home office práce z domova je možná
Pracovní doba od 8:00 – 16:00 hod.
Roční bonusy (13. plat)
Roční navýšení fixní mzdy (min. o 3%)
Odpovídající platové ohodnocení (fixní mzda + měsíční prémie až 30% ze základu)
Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance až 4 000 Kč
Wellness víkend každý kvartál pro 2 osoby
Stravenky, MultiSport karta, teambuilding, firemní akce, občerstvení v kanceláři
Auto, mobil a notebook bereme jako samozřejmost
Možnost kariérního růstu
Nástup možný ihned

Informácie o výberovom konaní

Zaujali jsme Vás? Dejte nám o sobě vědět a brzy Vás přivítáme na pohovoru!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co by Vám nemělo chybět?
VŠ nebo SŠ studium v oblasti Havarijní plánování, Požární ochrana, Bezpečnosti práce a procesů, Bezpečnostního inženýrství, Ochrana obyvatelstva, Enviromentálního inženýrství apod.
Komunikační dovednosti Vám nejsou cizí
Mít platný řidičský průkaz sk. B, být aktivní řidič/ka
Začínajícího kolegu / kolegyni bez praxe vše naučíme
Orientaci v oblasti BOZP, požární ochraně nebo životním prostředí
Je potřeba mít zkušenosti z MS office Excel, Word, Outlook

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Značka Extéria se již za 10 let stala nejúspěšnější firmou v oboru a dále buduje dobré jméno nejen v ČR a Slovensku, ale i v rámci Evropy. Hlavním cílem společnosti je poskytovat odborný a profesionální outsourcing v zákonné oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí.
ID: 2623857  Dátum zverejnenia: 17.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 18 000 Kč/mesiac