Obchodný zástupca s nemeckým jazykom

Expresta

Miesto práce
Squarebizz Bory, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 400 - 2 600 EUR/mesiac(základná mzda od 1.400 EUR + variabilné ohodnotenie zo spracovaných objednávok vlastných a celej obchodníckej skupiny v priemere 400 EUR + dochádzkový bonus + príplatky za nadčasy a pod.). V prípade práce na živnosť základ od 1.900 EUR/mes. + variabilné ohodnotenie v priemere 600€/mes. Na základe osobného stretnutia, znalostí a skúseností kandidáta, môže byť mzda prehodnotená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme priateľského a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú prácu do nášho Obchodného tímu. Je dôležité aby si mal/a vzťah ku komunikácii a vedel/a kreatívnym spôsobom riešiť požiadavky a problémy zákazníkov k ich spokojnosti. Nutnosťou je spisovná komunikácia v nemeckom  jazyku v písomnej aj hovorovej forme. Veľkou výhodou je  znalosť i anglického jazyka. ​

Komunikácia s anglicky hovoriacimi zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi prebieha prostredníctvom emailu, telefónu a online chatu za účelom prijímania nových objednávok, tvorby cenových kalkulácií, poskytovanie popredajného servisu a budovanie vzťahu so zákazníkom.

Primárne sa jedná o predaj spôsobom:
1. Osloví nás potenciálny zákazník
2. Spracujeme mu ponuku a vhodne ju odkomunikujeme, aby sme si zákazníka získali
3. Spracujeme objednávku a začneme budovať vzťah so zákazníkom pre zisk ďalších objednávok.
4. Riešime prípadné problémy, ktoré vznikli počas spolupráce

Mimo to je náplňou práce:
- spolupráca s tímom grafikov
- kooperácia s marketingovým oddelením na tvorbe kampaní v angličtine
- riešenie zložitejších zadaní v konzultácii s výrobou

- Práca v inovatívnej spoločnosti, u lídra v Online tlači v SR, ČR, AT a DE
- Stabilná práca v kancelárii bez nutnosti cestovať za klientmi
- Mladý priateľský kolektív profesionálov
- Práca s modernými technológiami
- Zvýšený príspevok na stravovanie
- Zamestnanecký kredit na tlač
- Výborná káva a pitný režim sú u nás samozrejmosťou
- Dochádzkový bonus
- Pozrite sa ako to u nás funguje: https://vimeo.com/894449184

Prosíme o vyplnenie nášho formulára pre uchádzačov, kde zodpoviete 3 krátke otázky a nahráte svoj životopis. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výborne komunikačné schopnosti
  • Príjemné vystupovanie a ústretový prejav
  • Precíznosť so schopnosťou sústrediť sa na detail
  • Iniciatíva, flexibilita
  • Pozitívne nastavenie pri neočakávaných situáciách vyžadujúcich kritické myslenie a nadhľad

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Miznerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4814279  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac