Ubytovanie Zdarma - Operátor výroby - bonus 12 000 CZK - plat až 30 tisic, doprava

EXPRESS WORK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Praha, Juhočeský kraj, Plzenský kraj, Plzeň - město, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Královohradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Pelhřimov, Juhomoravský kraj, Brno - město, Zlínsky kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- potravinárský priemysel, gumárenská výroba
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu
- praca na strojoch
- balenie, skladanie, triedenie tovaru
- 3 zmenná prevádzka
- VZV výhodou

- mzda 4,5-6€ hodina /90-150 Kč/ na hodinu
-týždenné zálohy
- koordinátor k dispozícií
- preplatené nadčasy
- možnosť kariérneho rastu
- dochádzkový bonus až do výšky 50€
-nástupný bonus 12 000 Kč/400 Euro
- doprava zabezpečená, ubytování zdarma
- 13. plat

Informácie o výberovom konaní

-Doprava zabezpečená z celej slovenskej republiky
-preplatenie cestovných lístkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Jedná sa o nadnárodnú spoločnosť so stabilným postavením na domácom aj zahraničnom trhu. Jedná sa o modernú a inovatívnu logisticku spoločnosť ...

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Práca v príjemnom pracovnom prostredí
Dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselná výroba, potravinárský priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Společnost je držitelom povolenia zprostredkovania zamestnania.

Náborové kancelarie
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Kontakt +420774712127 / +421907918719

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Work4 s.r.o.
Račianska 96
83102 Bratislava
ID: 3155545   Dátum zverejnenia: 9.8.2017