Top ponuka, nástupný bonus 1500 CZK - skladník - práca v ČR, ubytovanie, doprava zabezpečená

EXPRESS WORK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Senec, Galanta, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Trenčín, Nitriansky kraj, Levice, Žilinský kraj, Čadca, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Zvolen, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Poprad, Košice, Michalovce, Česká republika, Praha, Praha - východ, Praha - západ, Náchod, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Znojmo, Bruntál, Nový Jičín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu
- praca na strojoch
- balenie, skladanie, lepenie
- 3 zmenná prevádzka
- VZV výhodou
- ponúkame prácu v roznych mestách v Českej republike
-viacero nabidek na rozne pozicie

- mzda 3,5-5€ hodina /110-150 Kč/ čistého na hodinu
-týždenné zálohy
- koordinátor k dispozícií
- preplatené nadčasy
- možnosť kariérneho rastu
- dochádzkový bonus až do výšky 50€
-nástupný bonus 50 €
- doprava a ubytovanie zabezpečené
- 13. plat

Informácie o výberovom konaní

-Doprava zabezpečená z celej slovenskej republiky
-preplatenie cestovných lístkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o nadnárodnú spoločnosť so stabilným postavením na domácom aj zahraničnom trhu. Jedná sa o modernú a inovatívnu logisticku spoločnosť ...

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Práca v príjemnom pracovnom prostredí
Dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, automobilová výroba priemyselná výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť Work4 vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Work4 s.r.o.
Račianska 96
83102 Bratislava
ID: 3019253   Dátum zverejnenia: 18.4.2017