Získajte prácu ako operátor výroby v ČR!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Česká republika
  • Ponúkaný plat (brutto): 700
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte jednoduchú a zároveň zaujímavú prácu? Získajte zamestnanie u lídra vo výrobe elektroniky, v ktorom máte možnosť jednoduchou činnosťou zarobiť až 700€. Práca spočíva v príprave a kontrole počtu súčiastok vo výrobe hard-diskov, inventúre dielov a ich roznášaní do ďalšej výroby. Zarábajte vďaka zaujímavej práci aj bez predošlej praxe!

Hľadáme:
Ľudí so záujmom o rozmanitú, jednoduchú a pestrú prácu
Zmysel pre zodpovednosť a spoľahlivosť
Dobré matematické zručnosti

Náplňou vašej práce bude:
Príprava a roznášanie súčiastok vo výrobe hard-diskov
Kontrolovanie počtu komponentov
Inventúry

Ponúkame:
Možnosť zarábať až 700€
Rôznorodú prácu aj bez praxe
Ubytovanie ZDARMA
Výkonnostné a dochádzkové bonusy
Každodennú starostlivosť nášho koordinátora priamo na pracovisku
Prax v medzinárodnej spoločnosti
Zamestnanie v modernom a čistom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Líder vo výrobe elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EXPRESS PEOPLE, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People Marketing
Tel.: 02/20 839 500
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3133926   Dátum zverejnenia: 17.7.2017