Operátor v Česku: plat až 760€ aj bez praxe!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Okres Liberec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú prácu? Máme pre vás skvelý tip! Japonská spoločnosť, ktorá sídli v Liberci (ČR) práve ponúka kopu nových miest. Teraz máte skvelú príležitosť získať prax v automobilovom priemysle. A nielen to – čo na vás ešte čaká? Čítajte ďalej!

STABILNÝ PLAT A UBYTOVANIE ZDARMA

Láka vás získať miesto v automotive spoločnosti v Česku? Tak vás potom iste poteší aj to, že okrem nej získate aj stabilný plat až 760€! A o ubytovanie sa vôbec nebudete musieť starať. Získate ho totiž úplne zadarmo! Vďaka tomu si z ušetrených peňazí oveľa viac ušetríte.

PRÍSPEVOK NA STRAVU, ZÁLOHY A ĎALŠIE BONUSY

Ubytovanie zadarmo nie je jedinou výhodou, ktorú vám dáme. Takisto nebudete musieť zbytočne míňať na stravu – dáme vám príspevok na obedy! A ak budete potrebovať peniaze v predstihu, radi vám vyjdeme v ústrety. Budete si môcť vyberať zálohy, takže sa nebudete musieť báť, že by vám nezvýšila žiadna hotovosť. Čo vy na to? Môže byť? Tak začnite s nami! Staňte sa operátorom výroby u japonského lídra už dnes!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Japonská firma, ktorá patrí k lídrom v automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3092544  Dátum zverejnenia: 5.6.2017