Máte prax s riadením strojov? Zarábajte v ČR až 750€ - ubytovanie zdarma! (Robotník)

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
až 750€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s riadením strojov vo výrobe? Využite šancu zarábať vďaka práci v spoločnosti, ktorá vyrába komponenty pre automobilový priemysel. Vašou úlohou bude obsluha a údržba strojov a zariadení. Získajte plat až 750€, k nemu vám dáme aj ubytovanie a dopravu zdarma a ďalšie výhody.

Náplňou vašej práce bude:
Obsluha strojov na výrobnom úseku
Dohľad nad správnym a bezpečným požívaním strojov
Spolupráca s technikmi na údržbe a opravovaní porúch na strojoch

Hľadáme:
Ľudí so stredoškolským vzdelaním technického smeru
Prax aspoň 1 rok
Aspoň čiastočnú znalosť angličtiny alebo nemčiny - je výhodou

Ponúkame:
Atraktívne finančné ohodnotenie až do 750€
Ubytovanie zdarma a príspevok na individuálne bývanie
Dopravu ZDARMA
Príspevok na individuálne bývanie
Možnosť zarobiť viac vďaka bonusom a nadčasom
Výber záloh už po 3 dňoch
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Pracovné zmeny: 8-12 hod.
Možnosť využiť závodného lekára
Získanie praxe v renomovanej a celosvetovo uznávanej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte ihneď 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected], prípadne oslovte pobočku vo vašom meste:

Prievidza - 0905 920 725, [email protected]
Košice - 0908 161 454 [email protected]
Prešov -0918 849 376 , [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2903523  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 750€