Zarábajte u lídra v automotive ako Operátor montáže

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Stredočeský kraj, Juhočeský kraj, Plzenský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královohradecký kraj, Pardubický kraj, Juhomoravský kraj, Zlínsky kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj
  • Ponúkaný plat (brutto):844
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Keď získať prácu, tak u najlepších! Pre všetkých, ktorí sú vyučení v odbore elektromechanik, máme super ponuku v ČR. 3. najstaršia automobilka na svete hľadá nových ľudí na montáž najnovších áut. Predošlú prax nepotrebujete, začať môžete okamžite. Čo za to? Zárobok až 844€, množstvo skúseností najmodernejšej výrobe a veľa iných výhod!

UBYTOVANIE ZDARMA, PRÍSPEVOK NA DOPRAVU A STRAVU

Začať pri tom budete môcť okamžite. A nebudete strácať čas s hľadaním ubytovania. Poskytneme vám ho zadarmo. Aby ste nemuseli míňať navyše, prispejeme vám aj na dopravu a stravu. Vďaka tomu si dosť veľa našetríte. A bez peňazí nikdy neostanete. Zálohy si budete môcť vyberať týždenne až po 1 výplatu. Žiadne strachy, že by vám na niečo nezvýšilo.

SUPER PRÍLEŽITOSŤ NA KARIÉRNY RAST

A v pohode sa budete môcť vyšvihnúť aj na vyššie pozície. Ak budete chcieť, dostanete sa aj na vyššiu pozíciu. To znamená aj viac peňazí. Čo vy na to, môže byť? Kariérou v 3. najstaršej automobilke na svete sa nemôže pochváliť len tak hocikto. Ukážte, že na to máte. Staňte sa operátorom montáže a naštartujte svoj kariérny rast už dnes!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahra25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Získajte prácu a volajte ihneď 0220 839 500 už dnes!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People
Tel.: 02/20 839 500
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

Poslať spoločnosti životopis